Düğün, sünnet ve özel günlerinizde de hizmetinizdeyiz.Tabldot Yemek taşıma hizmeti veren T.A.M Catering ,murfağından araçlarına en ileri teknolojiyle donatılmıştır. Gıda mühendislerinin sorumluluğunda olan satın alma bölümü en iyi tedarikçilerle,en sağlıklı ürünleri temin ederek profesyonel aşçılarıyla üretim tesisinde Tabldot Yemek üretimi yaparak siz değerli müşterilerimize sunar. .

Tabldot Yemek Servisi

T.A.M Catering mutfaklarında ürettiği yemekleri müşterilerinin yemek saatlerini dikkate alarak yemek sevkiyatı (servis) yapar. Tabldot yemekleri sıcaklığını ve lezzetini koruyan izole edilmiş termobox kaplarda, yemek taşımaya uygun servis araçlarıyla yapar. TAM Catering uzun yılladır sektörde ki tecrübesiyle kaliteden en ufak bir ödün vermeden daima  zamana karşı yarışır. Tabldot yemekleri iş yerlerine, fabrikalara, düğün, davet ve tüm organizasyonlarına en kısa zamanda yetiştirir. Sizlerin  talepleri doğrultusunda, istenilen yere, istenildiği saatte (7/24) yemek sunumu ve yemek sonrası hizmetler vermektedir…

Birbirinden lezzetli menüler ile
Taşıma Yemek Hizmeti İçin
Bizden Teklif Alın +90 530 013 19 79
İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.
T.A.M CATERING

Abone Ol

fırsatlarımızdan ilk senin haberin olsun...

mail listemize abone olun ve tüm yeniliklerden herkesten önce sizin haberiniz olsun....

Powered by OBCTEK © 2021. T.A.M Yemekçilik