HAKKIMIZDA

T.A.M. Catering 1995 senesinden bu yana durmadan, yorulmadan uzmanlaşan, tecrübe ile kaliteyi birleştiren, sektördeki her yeniliği ve teknolojiyi yakından takip ederek, uygulayan kendini geliştiren ve yenileyen Niğde Yemekçilik Şirketleri arasında yerini almaktadır.

Kaliteden, hijyen ve temizlikten asla taviz vermeyen, alanında her biri uzman ve deneyimli ekibi ile müşteri memnuniyeti birinci önceliği olan, sektörede sıkça karşılaşılan Gıda hilelerinin olmadığı, kalite ve lezzet odaklı nadir işletmelerden birisi TAM Catering, siz değerli müşterilerimiz için Niğde’de yeni yerinde hizmete başladı.

İşletmenin kuruluşundan bu güne, ilimizin böyle bir işletmeye ihtiyacı olduğu tespit edilip bir Niğdeli olarak, “Niğde’ye bu yakışır” diyerek Haziran 2020 Tarihinde T.A.M Catering (adı yeni geçmişi çok eski) firmamızı dahada büyüterek faliyete geçirmiş bulunmaktayız.

T.A.M Catering olarak, üretimlerimizde kullanacağımız sarf malzemelerin ; Kırmızı Et, Beyaz Et, Meyve, Sebze, Süt ve Süt Ürünlerinin, tedariğini günü birlik olarak yapılmasından dolayı işletmemizde soğuk hava depolarına kesinlikle yer vermiyoruz. Beklememiş, taze günlük ürünlerin lezzetini damaklarınızla buluşturmaya ant içtik.

Ne yazıkki sektör Gıdada Hileye çok açıktır. Soğuk hava deposu bulundurmamızın yegane sebebi, son kullanma tarihi, tavsiye edilen tüketim tarihi geçmiş veya geçmeye yakın ürünlerin bu depolarda şoklanarak veya dondurlarak saklanıp sonraki süreçte kullanılmasının önüne geçmektir. Aynı zamanda bir önceki günden kalan yemeklerinde işletmemizde saklanmayacağı uygun şartlarda imhasının gerçekleşeği konusunda da çok hassasız ve uygulamamızı bu şekilde yapmaktayız.

Tüm bu kriterli birleştirdiğimizde kalite ve müşteri memnuniyeti kaçınılmaz olarak sağlanmaktadır.

Niğde kaliteyi hak ediyor! Artık biz varız! Marka kente, marka yemekçilik TAM Catering Şehrin En İyisi….

Abone Ol

fırsatlarımızdan ilk senin haberin olsun...

mail listemize abone olun ve tüm yeniliklerden herkesten önce sizin haberiniz olsun....

Powered by OBCTEK © 2021. T.A.M Yemekçilik